............Klub CaliVita - Natura Online

AQUARION - Każdego dnia pij czystą, bezpieczną, jonizowaną wodę!

6200.00PLN

 

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. 

AQUARION CALIVITA - CENA KOŃCOWA DLA KLUBOWICZA 

 Zwrot 12% wartości netto -  w formie rabatu po 20 dniach od zakończenia m-ca).

Koszty zakupu urządzenia Aquarion zwrócą się w przeciągu 2-3 lat, co stanowi 1/5 żywotności urządzenia (ok. 20 lat)

 Czteroosobowa rodzina wypija średnio 20-25 butelek na tydzień

Jest to koszt ok. 3000 PLN rocznie.

 MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY BEZ ODSETEK!

 Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów.


FILM O AQUARION oraz wiecej informacji >>>


"Wypijamy 90% naszych chorób" Louis Pasteur

Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.

 
Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

Urządzenie AQUARION wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.
W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.
 

CZY WIESZ ŻE:

 • Żywe organizmy uzależnione są od wody. Z powodu ciągłego wzrostu zanieczyszczeń oraz produkcji odpadów przemysłowych, ziemskie zasoby wody kurczą się każdego dnia. Obecnie tylko 0,1 % ziemskich zasobów wodnych nadaje się do picia.
 • Ciało człowieka o wadze 75 kg zawiera około 50 litrów wody;
 • Aby zachować zdrowie, należy prowadzić zdrowy styl życia i spożywać ok. 2,5 litra czystej, nasyconej tlenem, wody dziennie.
 • Woda jest niezbędna dla organizmu człowieka:
  • wspomaga wchłanianie substancji odżywczych
  • transportuje składniki odżywcze do komórek
  • odgrywa ważna rolę w regulacji temperatury ciała
  • rozpuszcza i usuwa z organizmu zbędne produkty przemiany materii;
  • amortyzuje stawy;
  • tworzy elastyczny płaszcz ochronny dookoła ważnych narządów;
  • nawilża wdychane powietrze;


FAKTY:

 • Do dezynfekcji wody w instalacjach wodociągowych stosuje się głównie chlor, dwutlenek chloru i ozon. Podczas dezynfekcji reagują one z mikrozanieczyszczeniami wody, tworząc szkodliwe dla zdrowia - często kancerogenne - uboczne produkty dezynfekcji.
 • Rury transportujące wodę uwalniają liczne substancje do wody. Odkładający się kamień oraz korozja metalowych rur, a także ich konserwacja przy użyciu różnych środków chemicznych powodują zanieczyszczenie wody;
 • Wg WHO 80 % wszystkich chorób współczesnej cywilizacji ma związek z jakością wody pitnej;
 • Wg raportu NIK (marzec 2002 r.) ocena stanu zaopatrzenia w wodę 20 miast liczących 200 tyś. i więcej mieszkańców ujawniła, że w ponad 2/3 kontrolowanych miast jakość wody wodociągowej dostarczonej ludności oraz woda czerpana z większości ogólnodostępnych zaworów studni publicznych, nie odpowiada wymaganiom wody pitnej.


Zalety urządzenia  Aquarion

 • Dokładnie oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób dodatkowo jonizuje wodę.
 • Wielostopniowa jonizacja wody (podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać  zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.
 • Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i pobudza go do działania.
 • Kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).
 • Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał oksydoredukcyjny).


Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.


Urządzenie wytwarza wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a szczególnie dla ludzi aktywnych, wyczynowców oraz pracowników fizycznych.

 

Efekty stosowania wody alkalicznej: 

 • zmniejsza zakwaszenie;
 • wspomaga funkcjonowanie nerek;
 • aktywuje i równoważy naturalny system ochronny organizmu;
 • wspomaga funkcje trawienne;
 • zmniejsza cellulit;
 • właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
 • dodaje energii;
 • obniża zmęczenie;

Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, itd. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!
 

Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!

Efekty stosowania wody kwaśnej:

 • oczyszcza i pielęgnuje skórę;
 • czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;


Zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej warunkuje właściwy przebieg procesów życiowych (przemiany biochemiczne, funkcjonowanie narządów wewnętrznych). Optymalny zakres pH dla większości procesów przemiany materii wynosi 7,35-7,45. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby zachować odpowiednią proporcję związków o charakterze kwaśnym (pH<7) i zasadowym (pH>7). Zarówno nadmierne zakwaszenie (kwasica), jak i alkaloza (zasadowica) są niekorzystne dla organizmu. Zdecydowanie częściej jednak mamy do czynienia z kwasicą, w związku z tym należy zadbać, aby w diecie przeważały produkty zasadotwórcze.


Czynniki wpływające na zakwaszanie organizmu:

 • Dieta bogata w produkty kwasotwórcze, np.: mięso, kaszę jęczmienną, jaja, ryby, płatki owsiane, ziemniaki, ryż, makaron, mleko;
 • Procesy przemiany materii: utlenianie węglowodanów, tłuszczów i białek;
 • Nadmierny wysiłek fizyczny (powstaje kwas mlekowy);
 • Głodzenie organizmu lub spożywanie zbyt dużej ilości tłuszczów w stosunku do węglowodanów (rozpad tłuszczów powoduje powstawanie ciał ketonowych);
 • Stres;
 • Nadużywanie alkoholu.

W utrzymaniu stałego pH krwi w organizmie biorą udział: systemy buforów krwi i tkanek, płuca (wydalany jest nadmiar CO2), nerki. Długotrwałe zakwaszanie pozbawia organizm składników mineralnych (wapnia, sodu, potasu, magnezu) z ważnych narządów i kości, które są z nich pobierane w celu zapewnienia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

Początkowo proces zakwaszenia organizmu przebiega bezobjawowo, ale po pewnym czasie dochodzi do wielu niekorzystnych zmian. Przewlekłe zakwaszenie organizmu objawia się stałym zmęczeniem (nie ustępuje po odpoczynku), bólami głowy, utratą apetytu, złym stanem cery, apatią, a także zaburzeniami w przemianie materii i gorszym wykorzystaniem składników odżywczych. Długotrwała kwasica sprzyja również powstawaniu m.in. nadciśnienia, cukrzycy, kamicy nerkowej, osteoporozy, schorzeń skóry, reumatyzmu, otyłości.


W celu przywrócenia i zachowania równowagi kwasowozasadowej w diecie powinny przeważać produkty zasadotwórcze, a także woda o odczynie zasadowym. Taki rodzaj wody można otrzymać z urządzenia Aquarion, który służy do uzdatniania i jonizacji pitnej wody wodociągowej.


Dzięki Aquarion woda jest najpierw oczyszczana z większych zanieczyszczeń (zewnętrzny filtr mechaniczny) oraz bakterii, wirusów, metali ciężkich, chloru (filtr wewnętrzny). Następnie jest poddana procesowi jonizacji, która ma miejsce w specjalnym naczyniu pomiędzy dwoma tytanowo-platynowymi elektrodami, dodatnią i ujemną. Te dwie elektrody oraz wewnętrzna część naczynia są oddzielone specjalną membraną. W zależności od naszych potrzeb możemy uzyskać wodę o odczynie pH zasadowym lub kwaśnym. Do konsumpcji wskazana jest wyłącznie woda zasadowa.

Istnieje możliwość wyboru zakresu poziomu jonizacji wody alkalicznej od 1-4:
 1. Woda o pH 7,5 - pH 8,5 – stosowanie tego poziomu zalecane jest podczas okresu początkowego (4-7 dni), w celu przyzwyczajenia organizmu do zwiększonego pH.
 2. Woda o pH 8,0 - pH 9,0 – zalecana podczas okresu przejściowego przez 3-4 dni.
 3. Woda o pH 8,5 - pH 9,5 – najczęściej stosowany poziom wody używanej do picia (dla regularnych użytkowników, idealna do herbaty, kawy lub gotowania zup).
 4. Woda o pH 9,5 - pH 10,0 – zalecana tylko do gotowania.

Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Alkaliczna woda jonizowana pojawia się w płynie mózgowym w ciągu jednej minuty od spożycia, co może poprawić zdolności koncentracji i myślenia. Jest to spowodowane faktem, że woda jonizowana zasadniczo różni się od tradycyjnej wody. Cząsteczki wody wzajemnie wiążą się w molekuły zwane klasterami. W wodzie tradycyjnej jest od 12-18 molekuł, zaś w wodzie jonizowanej 4-6.Wten sposób zwiększa się zdolność nawodnienia organizmu. Elektrody tytanowo-platynowe zapewniają również optymalny ujemny poziom ORP wody alkalicznej (potencjał oksydoredukcyjny – określa zdolności do oddawania i przyjmowania elektronów, czyli do wchodzenia w reakcje chemiczne powodujące utlenianie lub redukcję). Ujemny potencjał ORP umożliwia działanie antyoksydacyjne. Woda z urządzenia jest także bogata w tlen.

Wodę kwaśną można stosować tylko zewnętrznie do pielęgnacji skóry lub używać ją do dezynfekcji pewnych powierzchni, bez konieczności stosowania substancji chemicznych.


Zalety alkalicznej wody jonizowanej z urządzenia Aquarion:

 • zmniejsza zakwaszenie;
 • aktywuje i równoważy naturalny system obronny organizmu;
 • wspomaga funkcje trawienne;
 • wspomaga funkcjonowanie nerek;
 • dodaje energii;
 • zmniejsza zmęczenie;
 • zmniejsza cellulit;
 • właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania.

Zadbaj o swoje zdrowie utrzymując właściwą równowagę kwasowo-zasadową z Aquarion!

Urządzenie Aquarion:

 • ma nowoczesny, estetyczny wygląd, z łatwością można go również zamontować na ścianie;
 • jest proste w użyciu, obsłudze;
 • posiada łatwo wymienialny filtr, którego stopień zużycia można na bieżąco śledzić;
 • jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
 • w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.
    

Dodaj do koszyka:

 • Model: CE003
 • Waga: 4kg.
 • Wyprodukowano przez: CaliVita


Copyright © 2018 Klub CaliVita Wykonanie jusnet.pl
Strona została opracowane na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność firmy Górecki Sławomir, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.