............Klub CaliVita - Natura Online

O CaliVita

CaliVita® International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową, wywodzącą się z firmy California Fitness®. Celem powołania do życia CaliVita® International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness®.Siedziba CaliVita® International w Europie Zachodniej (Rotterdam)


    W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest     zasługą również naszej firmy. Na całym świecie, CaliVita® International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych.


    CaliVita® International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa. Współpraca z CaliVita® International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur.

    System Sieci CaliVita® International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuację materialną własną, jak i naszych najbliższych. Jednym słowem, przyjmując z CaliVita® International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.

Pamiętaj, że członkostwo w CaliVita® daje Ci:

 • Dostęp do suplementów diety, kosmetyków oraz urządzeń elektronicznych
 • Rabat nawet do 50%
 • Specjalne promocje, oferty oraz rabaty, by uzyskać jeszcze więcej oszczędności
 • Unikalne produkty, wytwarzane w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego
 • Ponad 50 milionów dolarów zainwestowanych w badania i rozwój (Dział Research & Development)
 • Współpraca z ponad 600 ekspertami medycznymi i naukowymi
 • Ponad 250 składników pochodzenia naturalnych, by zapewnić szerokie spektrum działania
 • Przeprowadzanie 12 tysięcy testów jakości produktów rocznie
 • Najnowsze technologie wytwarzania, charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych – certyfikaty FDA
 • 100% Gwarancji Jakości
 • Możliwość prowadzenie biznesu on-line we współpracy z CaliVita®
 • Możliwość posiadania własnego biznesu i cieszenia się niezależnością finansową, pomagając innym
 • Więcej niż 15 milionów zadowolonych klientów

Zostań Klubowiczem CaliVita - klubu osób dbających o SWOJE ZDROWIE.

 Korzyści dla Ciebie >>>


Copyright © 2018 Klub CaliVita Wykonanie jusnet.pl
Strona została opracowane na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność firmy Górecki Sławomir, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.