............Klub CaliVita - Natura Online
FHU VITAL
Manager CaliVita International
33-300 Nowy Sącz
Librantowa 207
mBank: 69 1140 2004 0000 3702 3396 2487
Zagraniczne formy płatności:
Numer rachunku IBAN:
PL 69 1140 2004 0000 3702 3396 2487
Kod BIC Swift: BREXPLPWMBK
Jeśli zależy Ci na czasie, a składanie zamówienia w sklepie jest dla Ciebie skomplikowane to złóż zamówienie wysyłając maila lub telefonicznie pod numerem:

+48 668 833 110Formularz kontaktowy:

Masz pytania? Skorzystaj z poniższego formularza - prosimy nie zapomnieć o podaniu poprawnego adresu e-mail.
Jeżeli obsługa sklepu sprawia Ci trudność złóż zamówienie wysyłając e-mail podając swoje dane potrzebne do rejestracji w Klubie CaliVita oraz ilość zamawianych produktów. Dane które są wymagane podane są w formularzu tutaj >>>
Korzyści z przystąpienia do Klubu CaliVita tutaj >>>

Kontakt
* wymagane

*
*
wstecz
Copyright © 2018 Klub CaliVita Wykonanie jusnet.pl
Strona została opracowane na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność firmy Górecki Sławomir, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.