............Klub CaliVita - Natura Online

Korzystanie z serwisu

Regulamin

Niniejszy regulamin opisuje obowiązki i przywileje osób korzystających z internetowego sklepu Klub CaliVita - Natura Online. Każdy kto korzysta ze sklepu musi akceptować poniższy regulamin.

ZE WZGLĘDU NA ZMIANĘ PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH SPRZEDAŻY SUPLEMENTÓW DIETY, SKLEP NIE  PROWADZI SPRZEDAŻY DETALICZNEJ, A NATURALNE PRODUKTY W CENACH HURTOWYCH MOGĄ PAŃSTWO KUPOWAĆ BEZ ZOBOWIĄZAŃ WOBEC FIRMY CALIVITA INTERNATIONAL JAKO KLUBOWICZE WPISUJĄC SIĘ DO KLUBU CALIVITA. Korzyści i przywileje opisane są tutaj >>>

Cena detaliczna według krajowego cennika CaliVita jest około 30% wyższa niż prezentowane tutaj.

Informacje ogólne

Właścicielem sklepu internetowego Klub CaliVita - Natura Online jest Górecki Sławomir.
Informacje dotyczące zbierania i przetwarzania informacji o kliencie zostały zawarte w
polityce prywatności sklepu Klub CaliVita - Natura Online, która jest nieodłączną częścią regulaminu.

Korzystanie ze sklepu

Sklep Natura Online prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem internetu.

Po złożeniu zamówienia klient dostaje automatyczną wiadomość potwierdzającą jego złożenie.

Forma płatności za pobraniem.

Zamówienia na produkty można składać także telefonicznie - kontakt

Wysyłka zamówień realizowana jest poprzez POCZTĘ POLSKĄ paczką priorytetową lub Kurierem DHL. 

Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawdziwego adresu zamieszkania oraz telefonu. W przypadku wątpliwości co do poprawności danych, będziemy kontaktować się w celu potwierdzenia zamówienia.

W przypadku braku któregoś z zamówionych towarów, skontaktujemy się z zamawiającym (mailem, bądź telefonicznie) w celu ustalenia wysyłki pozostałych produktów.

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

Informację jak zamówić produkty z dostawą poza granicami Polski tutaj >>>

 
Zarejestrowanie się i złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją polityki prywatności i regulaminu korzystania z serwisu Klub CaliVita - Natura Online.

Jeżeli strona Klub CaliVita - Natura Online działa niepoprawnie (występują błędy, nie da się wysłać zamówienia, bądź strona się nie wyświetla...) prosimy poinformować nas o tym tutaj.

wstecz
Copyright © 2018 Klub CaliVita Wykonanie jusnet.pl
Strona została opracowane na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność firmy Górecki Sławomir, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.